Kolorowe obrusy na weselu

2016-05-02

Blog|inspiracje

    Stół jest najważniejszym elementem całej uroczystości weselnej. To przy nim goście (poza parkietem tanecznym :D ), spędzają najwięcej czasu. Ważne jest by prezentował się jak najlepiej, w końcu dekoracja stołu to podstawa.

Bardzo prostym zabiegem, a jednocześnie świetnym pomysłem na dekorację stołów weselnych jest użycie kolorowych obrusów. Nie jest to żaden nowy trend, ponieważ trwa już od kilku lat (zwłaszcza na zachodzie), ale uważamy, że warto go sobie przypomnieć. 

Kolorowe obrusy królowały w tym roku wśród różnych propozycji dekoratorskich podczach tegorocznych targów ślubnych. Nie można było przejść obok nich obojętnie. Tak prosty i wydawałoby się oczywisty zabieg robi ogromne wrażenie i bardzo ciekawy efekt. Nie ma żadnej reguły co do tego jaki kolor wybrać - panuje w tej kwestii istne szaleństow, od pastelowych janych barw, po mocne i zdecydowane kolory; oraz rodzaj materiału - matowy, błyszczący, metaliczny, ekologiczny. Należało by się jednak zastanowić nad jakim efektem nam zależy lub wybrać kolor przewodni ślubu :) Najlepiej by dodatki na stole tj. talerze czy serwetki stanowiły kontras dla całego tła.

     Jak dotąd najpopularniejszym kolorem obrusów był biały. Posiadają je wszystkie hotele, restauracje i inne obiekty gastronomiczne organizujące przeróżne przyjęcia i uroczystości. Na szczęście dostęp do tkanin jest dziś bardzo łatwy. Firmy dekoratorskie oraz wypożyczalnie posiadają w swoim asortymencie całą paletę barwnych obrusów. Jedynym problem jest zdecydowanie się na ten konkretny :)

 

zdjęcia: theknot.cometsy.comblog.linentablecloth.compinterest.comghgate.comporadnik-slubny.mfotografia.pl
            twojasuknia.pldecoki.compozytywneinspiracjeslubne.plslubnaglowie.pl

             

 

>kliknij w zdjęcie aby powiększyć<

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram