O R I G A M I

    Origami to sztuka składania papieru pochodząca z Chin, ale rozwinięta została w Japonii, dlatego to jej przypisuje się wszystko. W origami chodzi o to, by za pomocą zginania papieru otrzymac różne, fantazyjne kształty. Kartka musi być kwadratowa. Papieru nie można ciąć, kleić oraz używac różnych materiałów. Nie należy także dodawać dodatkowych ozdób np. brokatu. 

Branża ślubna zwariowała na punkcie papierowych ozdób. My także zakochałyśmy się w nich. Dekoracje te są niezwykle urocze, świetnie nadają się również jako tło do zdjęć. Nasze serca podbiła niezwykła prostota i elegancja oraz nieograniczone możliwości płynąca z tej sztuki. Z papieru można wykonać niemal wszystko. Origami z pewnościa będzie stanowić niebanalną dekorację ślubną. Są firmy, które specjalizują się w wykonywaniu tym sposobem bukietów ślubnych. Mimo iż nie pachną, to maja inny duży plus - nie więdną :) Jeśli posiadacie zdolności manualne i czas, to możecie takie ozdoby wykonać sami. Potrzebne Wam będzie tylko kilkanaście arkuszy papieru, najlepiej kolorowego. Nie jest on drogi, dlatego możemy dużo zaoszczędzić. Najpopularniejszymi i najcześciej wykonywanym wzorem jest żuraw. 

Zajrzyjcie do naszej galerii, zaobaczcie co moża jeszcze wyczarować z papieru.

 

zdjęcia: www.pinters.com
               www.frenchweddingstyle.com
               www.coprinted.com
               www.aliexpress.com

 

>kliknij w zdjęcie aby powiększyć<

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram