Truskawkowy zawrót głowy :D

    Soczyste, czerwone, słodkie, pachnące...Jeśli chodzi o nas to mogłybyśmy się zajadać truskawkami całymi dniami (zwłaszcza, że mają mało kalorii hihihi), dlatego cieszy nas niezmiernie fakt, że sezon na nie jest już tuż tuż :D

Ten pyszny owoc inspiruje nie tylko kucharzy. Nas pobudził do tego, by zaproponować Wam ślub, gdzie to ona będzię królować nie tylko jako dodatek do potraw, deserów i tortu, ale i dekoracji, winietek, zaproszeń i podziękowań dla gości. Jeśli tak jak my jesteście od nich uzależnieni, to dlaczego by nie zainspirować się tym pysznym owocem i zorganizować oryginalne truskawkowe wesele? Osobiście nie znamy nikogo, kto ich nie lubi. No dobrze może jedną osobę, ale to naprawdę wyjątek (pozdrawiamy Ewkę :*) 

Po raz kolejny mamy nadzieję, że galeria zdjęć jaką Wam poniżej prezentujemy okaże się niezastąpionym źródłem inspiracji dla stworzenia ciekawych pomysłów, które będziecie mogli przenieś na własną uroczystość zaślubin.

 

zdjęcia: 
http://greenweddingshoes.com/
http://www.weddingsalon.com/
http://fiolinea.blogspot.com/
http://scrapfantazje.blogspot.com/
http://andersruff.com/
http://www.100layercake.com/
http://slubzmetier.blogspot.com/
http://www.thebridelink.com/

 

>kliknij w zdjęcie aby powiększyć<

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram