Gipsówka w roli głównej

     Drobne, delikatne i białe kwiatuszki dodadzą uroku każdej uroczystości weselnej. Te małe niepozorne roślinki sprawiają, że dekoracje ślubne wyglądają niezwykle prosto i elegancko. Z pewnością dodadzą lekkości każdemu stroikowi oraz bukietowi ślubnemu. Dla nas są niezwykle romantyczne, stworzone do tego by królować na tak nadzwyczajnych uroczystościach jakimi są ślub i wesele.

Jeśli chcecie zaszaleć i sprawić by wystrój np. kościoła, sali czy pleneru naprawdę zaparł dech w piersiach, wystarczy dodać ich więcej, duuużo więcej :) W przypadku tych kwiatów, nie da się przesadzić. Użycie ich w naprawdę dużej ilości sprawi dodatkowo, że będą wyglądać bardziej luksusowo i bajecznie :)

Ostatnio gipsówka stała się bardzo popularna. Dostępna jest przez cały rok. Dobrą wiadomością jest też to, że nie kosztuje dużo. Jest bardzo wdzięcznym kwiatem, który idealnie komponuje się i wygląda w towarzystwie innych roślin, ale sama także wygląda pięknie i nie potrzebuje żadnych innych „ozdobników”. Daje duże możliwości dekoratorskie, dlatego jest tak lubiana m.in. przez florystów :) Nam dodatkowo podoba się także we włosach Pani Młodej w postaci wianka lub delikatnej przypinki zastępującej biżuteryjną spinkę.

Aż nie chce się wierzyć, że kiedyś gipsówka była traktowana jako chwast polny.

To co? Dacie się namówić na „gipsówkowe szaleństwo”?

 

zdjęcia:
http://foter.com/
http://weddingblog.com.pl/
https://whiteinlove.wordpress.com
http://slubnynieporadnik.pl/
http://imgpin.com/
http://bukietlove.blogspot.com/
http://www.wnetwesele.pl/
http://mojwymarzonycountryslub.blogspot.com/

 

>kliknij w zdjęcie aby powiększyć<

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram