Kolorowe suknie ślubne

2016-05-05

Blog|panna młoda

    Krażą legendy, że podobno dzień ślubu, to jedyny taki dzień w życiu kobiety, która wstając rano z łóżka odrazu wie co na siebie włoży. W każdej legendzie jest ponoć cień prawdy ;-P No dobrze, ale nic się samo nie zrobi. Przed planowanym weselem Panna Młoda musi zadbać o to, by znaleźć tą jedną jedyną, wymarzoną suknię.

Według tradycji powinna być w kolorze białym, który symbolizuje czystość i niewinność. Ale jeśli są tu jakieś odważne panie lub może takie, dla których biel nie jest atrakcyjnym wyborem, to proponujemy przejrzeć galerię zdjęć poniżej. Znajdziecie w niej masę inspiracji i propozycji kolorowych sukien ślubnych. Pudrowe róże, pastelowe zielenie, mocne czerwienie, odcienie złota, delikatne błękity...to także świetny wybór. Jeśli chcecie być bardziej oryginalne to proponujemy Wam także suknie z nadrukami lub w kwiatowe wzory. Każda kobieta wyglądać w nich będzie jak królowa wieczoru. I o to chodzi! W końcu oczy wszystkich gości będą skierowane głównie na Was. Zadbajcie tylko o to, by kolor pasował i odpowiadał nie tylko Waszemu temperamentowi ale i odcieniu skóry. 

 

zdjęcia: https://pl.pinterest.com

 

 

>kliknij w zdjęcie aby powiększyć<

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram