Podróż jako motyw przewodni ślubu

     Nie potraficie usiedzieć w jednym miejscu, jesteście w grupie „włóczykijów”, kochacie podróże, wycieczki to Wasza wspólna pasja?

A może na jednej z nich się poznaliście?

Chcecie by Wasz ślub był oryginalny?

Mamy rozwiązanie :)

Ślub z motywem podróży :)

Niewątpliwie będzie to Wasza jedna z najwspanialszych wypraw na jakiej mieliście okazje być :)

Znamy wiele par, które uległy tej magii. Wycieczki małe czy duże, nieważne. Liczy się odkrywanie nowych, dotąd nie poznanych miejsc, najlepiej z drugą połówką !

Nawet jeśli dotąd nie byliście fanami podróżowania lub zwyczajnie nie mieliście na to czasu, nie oznacza to, że taki ślub nie jest dla Was. W końcu życie to podróż ,a małżeństwo jego wyjątkowym, pełnym nowych wyzwań etapem. Jak mówił Lao-tuz „Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku” :)

Zajrzyjcie od galerii poniżej i zobaczcie na jakie pomysły wpadły pary, które zdecydowały się na taki właśnie ślub. Motyw ten jest bardzo łatwo wpleść w różne elementy dekoracyjne, zaproszenia, podziękowania dla gości a nawet menu.

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram