CANTO i wszystko gra!

     Słowo „Canto” oznacza muzyka i to właśnie o niej będzie dzisiejszy post, a dokładnie o zespole muzycznym o tej nazwie :) Temat ten jest mi szczególnie bliski, iż to właśnie dla tych chłopaków dopasowałam datę swojego ślubu, która początkowo miała wypadać w czerwcu 2013r. Ostatecznie bez wahania, widząc jedyny wolny termin (uff na szczęście się zwolnił), zagrali dla mnie na weselu 6 lipca. I to jak!

Słyszałam o nich wiele dobrego, zachwalało ich mnóstwo znajomych, którzy mieli okazje bawić się przy ich muzyce np. na zabawach sylwestrowych, karnawałowych, weselach. I wiecie co? To wszystko było prawdą, bo zagrali rewelacyjnie! Zabawiali moich gości tak dobrze, że jeszcze długo po ślubie pytana byłam gdzie ich znalazłam, bo bawili się świetnie. Bardzo miło było mi usłyszeć od tylu ludzi, tak dużo pochwał na temat mojego wesela :) Dzięki chłopaki ! :*  

Bywałam na różnych imprezach i z rękom na sercu mogę Wam powiedzieć, że zespół CANTO jest bezkonkurencyjny. Chłopaki znają się na rzeczy. Zabawy i konkursy na oczepinach były nie tylko zabawne (dosłownie, każdy się śmiał, ja do bólu brzucha), ale i oryginalne.

„Wesoła kompania”  pochodzi z Wronek, a należą do niej:

Paweł Nogacz grający na trąbce i akordeonie, zajmuje się także wokalem oraz prowadzeniem imprezy  

Mikołaj Wachowiak gra na saksofonie i także śpiewa,

Sebastian Borowiak, który gra na instrumentach klawiszowych i tak jak pozostali zajmuje się wokalem.

 

 Ale, ale to nie wszystko Zespół Canto  ściśle współpracuję także z bardzo doświadczonymi didżejami: 

Dj Waldkiem oraz Dj Jan, którzy także zapewniają niesamowitą oprawę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych. Potrafią dostosować się do każdej wybranej przez Was formy zabawy. Są w posiadaniu naprawdę profesjonalnego nagłośnienia, które nie na jednym robi ogromne wrażenie. Grają różne formy muzyki, śledzą wszystkie nowości na rynku muzycznym, by zapewnić Wam jak najbardziej zróżnicowany repertuar. Dużym atutem jest też to, że chłpaki posiadają własny transport, dlatego nic ich nie ogranicza i są w stanie, zagrać dla Was na terenie całej Polski!

 

Jedynym mankamentem jakiego się doszukałam jest to, że trzeba szybko walczyć o wolne terminy, gdyż zapełniają się w mgnieniu oka.

Po więcej informacji oraz kalendarz z terminami zapraszam na oficjalną stronę zespołu: http://www.canto.info.pl/

 

Zachęcamy także do śledzenia chłopaków na ich profilu na facebooku:  https://www.facebook.com/cantoart/timeline

 

 Zdjęcia pochodzą ze strony www oraz fb zespołu.

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram