Koronkowy "tatuaż"

2016-06-07

Blog|panna młoda

     Wyglądają jak tatuaż, ale nim nie są. Przepięknie prezentują się na plecach, rękach i dekolcie panny młodej. Kolorowe lub w jednej barwie. Najczęstszym motywem są kwiaty.

O czym mowa? O koronkowym „tatuażu” na suknii ślubnej, który jest jednym z trendów obecnego sezonu ślubnego. Koronki, perełki, koraliki, kryształki często królowały na sukniach przyszłych żon. W tym sezonie są jednak one odważniejsze. Pięknie zdobią proste sukienki o „nieskomplikowanym” kroju. Czasem mogą zastąpić nawet biżuterię. Zobaczcie kilka propozycji sukien z takim „tatuażem”. Jest się nad czym zastanawiać :D

 

 

>kliknij w zdjęcie, aby powiększyć< 

zdjęcia: Pinterest

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram