Trendy ślubne 2017 r. - Suknie ślubne z aplikacjami 3D

2016-10-09

Blog|panna młoda

         suknia: Anna Kara

         

          Aplikację 3D moim zdaniem [i nie tylko moim :-)], są jednym z najmocniejszych trendów przyszłego sezonu ślubnego 2017 r. Nie ukrywam, że jeśli chodzi właśnie o suknie, to ten element zdobienia jest jednym z moich faworytów.

„Wypukłości” sprawiają, że suknie wyglądają nieziemsko. W połączeniu z innymi materiałami (np. przezroczystymi, zwiewnymi), nadają niesamowity efekt lekkości. Nie potrzeba przy tym zbyt wiele biżuterii, często może nawet ją z powodzeniem zastąpić. Mimo, iż nie jest to zupełna nowość na rynku, to jeszcze nigdy nie były „lansowane” tak intensywnie. Aplikacje 3D w swoich kolekcjach sukien ślubnych mają wprawie wszystkie najbardziej znane domy mody. I w cale się temu nie dziwie. Wystarczy przejrzeć projekty. Najczęściej powtarzającą się aplikacją są kwiaty. Czyż taka „łączka kwiatów” nie wygląda romantycznie? Romantyczna suknia na najbardziej romantyczny dzień w życiu. Mnie ten pomysł się podoba i  podpisuję się pod nim wszystkimi kończynami jakie posiadam ;-P 

 Agnieszka K.

 

 Marchesa, Naeem Khan, Romona Kevaza, Monique Lhuillier 

Poniżej, mam także propozycje sukien ślubnych 3D dla bardziej odważnych

przyszłych Panien Młodych ;-D

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram