Stempel ślubny

         

          Uwielbiam przeróżne gadżety ślubne. Te niekiedy bardzo małe detale nadają wyraźny charakter całej uroczystości, w końcu nie od dziś wiadomo, że „diabeł tkwi w szczególe”.

Jakiś czas temu natrafiłam na pieczątki ślubne. Nie mogłam przejść obok nich obojętnie. Pomysł tak strasznie mi się spodobał, że w końcu musiałam o nich napisać. Stemple są idealnym i namacalnym „znakiem firmowym” Waszej miłości (poza obrączkami). Branża ślubna jak zwykle nas nie zawodzi i także w tej kwestii zadbała o ogromny wybór tych „małych cudeniek” na tą wyjątkową okazję.  Personalizowany symbol (np. inicjały lub wyjątkowy dla Was motyw), który jednocześnie nada bardzo indywidualny charakter całej ceremonii, możecie umieścić np. na zaproszeniach, serwetkach, menu ślubnym, podziękowaniach dla gości, a nawet na ciasteczkach :)

 

Agnieszka K.

 

DrukLove

 

etsy.com/ Backtozero

 

notonthehighstreet.com

 

polishcookies.pl

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram