Niezwykła kolekcja sukien ślubnych - Wera Wang jesień 2017 r. !!!

2016-10-20

Blog|panna młoda

         

          Wera Wang - to nazwisko z pewnością mówi coś każdej przyszłej Pani Młodej i nie tylko. Projektantka z Chin, mieszkająca od lat w Nowym Jorku, zasłynęła ze swoich bajecznych sukien ślubnych.

 

Jej niezwykłe i oryginalne projekty są pożądane przez miliony kobiet na całym świecie. Zapraszam Was do obejrzenia jej najnowszej kolekcji sukien ślubnych - jesień 2017 r. Z każdym rokiem projektantka zaskakuję Nas czymś nowym. W tym roku nie da się ukryć, że w najnowszej kolekcji górują odkryte ramiona. W takiej sukience każda Panna Młoda będzie wyglądać niezwykle zmysłowo i romantycznie :-)

 

Agnieszka K.
zdjęcia: http://www.verawang.com/

<kliknij w zdjęcie, aby powiekszyć>  

 

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram