DYNIA jako motyw przewodni ślubu i wesela

         

          Dynia - dla jednych jest to przysmak, dla innych cudowny, jesienny materiał dekoracyjny, który można malować, rzeźbić, wycinać, drążyć. Dużymi krokami zbliża się Halloween, i mimo iż jest to zachodnia tradycja i święto, to wraz z mężem co roku wycinamy na niej wzorki i wkładamy do środka świeczki :-) Nie tylko my to uwielbiamy. Świadczą o tym inne „okazy”, które widujemy na parapetach okien sąsiadów.

Pomarańczowa kula w różnych wielkościach cudownie sprawdza się także jako motyw przewodni ślubu i wesela. To także świetna alternatywa dla motywu w jej odcieniach. Dla tych którzy nie mają jeszcze swojego motywu przewodniego lub w ogóle nie zastanawiali się nad tym, to polecam, aby na chwilę swoją uwagę skupili właśnie na dyni. Tylko zobaczcie jakie cuda można wyczarować z tego wdzięcznego warzywa :-) Dyniowe dekoracje wyglądają bardzo oryginalnie. Nie ograniczajcie się jednak tylko do nich. Tort, inne pyszności czy papeteria ślubna (np. zaproszenia) z nią w roli głównej będą idealnym uzupełnieniem ślubu o motywie dyni.

 Agnieszka K.
zdjęcia: 
www.wrensflightphotography.com/tag/princess-wedding-inspiration, www.mywedding.com, 
www.cutestweddingfavors.com, www.etsy.com, www.bunnybride.ru, www.pinterest.com
www.knotsvilla.com/fall-pumpkin-wedding-inspiration
 

 

 <kliknij w zdjęcie, aby powiekszyć>

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram