Oryginalne pomysły na weselną księgę gości

   

          Księga gości weselnych jest zapewne znana wielu z Was. Z pewnością natrafiliście na nią nie raz, nie dwa na ślubie swojej siostry, brata, kuzynki, przyjaciółki :-) Dziś postanowiłam odświeżyć ten temat.

Na swoim ślubie nie miałam takiej księgi i bardzo żałuje, że nie przyszło mi to parę lat temu do głowy (oj żeby tylko o tym nie pomyślałam, ale o tym innym razem :-D) Moim zdaniem jest to cudowna alternatywa dla kilkudziesięciu kartek z życzeniami, po które nie sięgamy za często lub w ogóle. Czasem „album” stanowi także świetną dekorację naszego domu/mieszkania ;-P Jeśli księga gości weselnych kojarzy Wam się tylko z książką, to koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej. Jej dzisiejszym zadaniem jest inspiracja, inspiracja i jeszcze raz inspiracja! Myślałam, że w tym temacie widziałam już wszystko, a tu niespodzianka! Na przykład pierwszy raz zetknęłam się z taką formą księgi, gdzie goście podpisywali się na różnych skrawkach materiału, z których uszyta została później pościel dla Państwa Młodych lub z podpisywaniem się na ulubionych grach planszowych oraz świątecznych bombkach. Jak widać ograniczyć Nas może jedynie wyobraźnia. Modne stało się również podpisywanie na ulubionych rzeczach Nowożeńców np. łyżwach, wiosłach, gitarach, płytach, deskach surfingowych. Mam nadzieję, że dziś uda mi się także i Was zaskoczyć.  Uwierzcie w kreatywność swoich gości i dajcie im pole do popisu. Gwarantuję, że zaprocentuję to cudowną pamiątką na długie lata :-)

 

Agnieszka K.

 

zdjęcia: www.etsy.com/listing/274800564/wedding-guest-book-alternative-mr-mrs?ref=related-2  pinterest.com bridalmusings.com/2011/10/colourful-creative-fun-central-park-boathouse-wedding  sfcdesign.blogspot.com/2011/10/creative-guest-books.html  ruffledblog.com/modern-lds-wedding  www.bespoke-bride.com/2012/04/17/21-alternative-unique-guest-book-ideas theplungeproject.com  signature-events.co.il  rosemarylehmberg.com/the-unique-of-book-theme-wedding  www.mywedding.com/wedding-ideas/15-creative-fun-wedding-guest-book-ideas  www.zankyou.pl  willowdaleestate.com/five-wedding-guestbook-alternatives www.bridebox.com/blog/15-creative-unique-guest-book-alternatives

 

 <kliknij w zdjęcie, aby powiekszyć>  

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram