Kreatywne pomysły na dekoracje z balonami ;-D

2016-11-02

Blog|inspiracje

         

          Balony są bardzo popularnym elementem dekoracyjnym przeróżnych imprez okolicznościowym. To po nie sięgamy najczęściej. Ich „montaż” jest szybki i bardzo prosty. Zazwyczaj wystarczą do tego dobre płuca lub hel i sznurek :-) Balony są też niedrogie i wyglądają bardzo efektowne w większej ilości.

Obecnie na rynku dostępne są w różnych kolorach, wielkościach, kształtach, gładkie, matowe, błyszczące, z napisami, rysunkami, wzorkami…Pasują do każdej imprezy, uroczystości, przyjęcia…Po prostu „materiał” doskonały. Balony nigdy nie wyjdą z mody! Wystarczy trochę kreatywności, by przy ich pomocy stworzyć niepowtarzalną dekorację na Naszą uroczystość. Fajnym pomysłem jest np. konfetti w balonach, przywiązanie do tych z helem zdjeć lub zrobienia z nich kulek lodowych do schłodzania alkoholu (do małych balonów wystarczy nalać wody, dobrze związać włożyć do zamrażarki i po kilku godzinach „kostki lodowe” są gotowe :-D) Jeśli jednak nie macie pomysłu jak można wykorzystać je inaczej lub szukacie na nie jakiegoś ciekawego sposobu, to ten post jest stworzony dla Was, ponieważ w galerii poniżej podsuwam Wam wiele inspirujących i pomysłowych zdjęć pokazujących jak ze zwykłego i prostego balonu stworzyć niezwykle wyjątkową ozdobę.

Agnieszka K.
 
zdjęcia: pinteres.com,  greenweddingshoes.com/spring-garden-inspired-vibiana-wedding-joanie-cale  www.aliexpress.com  simplypeachy.com/hot-air-balloon-wedding-ideas www.perfect-details.com/tag/oversized-balloons vertigo.com.pl/15-niesamowitych-pomyslow-na-wykorzystanie-balonow/#.WBodTS3hDDc

 

<kliknij w zdjęcie, aby powiększyć>

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram