Tropikalny ślub i wesele

         

          W ten jesienny dzień postanowiłam Was ogrzać nowym wpisem i przenieść na gorące i rajskie wyspy tropikalne :-) To właśnie one będą dziś „gwoździem programu”, motywem ślubu i wesela jaki dziś zaprezentuję i w jakim postaram się Was rozkochać.

Zdaję sobie sprawę, że w większości jesteśmy tradycjonalistami i trudno będzie Wam wyobrazić sobie taką ceremonię u nas w Polsce. Jednak zaryzykuję i postaram się przybliżyć ten motyw jak najlepiej.  Jest on bardzo lekki  i  niezobowiązujący, idealny na letnie przyjęcie. Do wakacji jest mnóstwo czasu, zatem będzie „chwila” by zastanowić się czy jest to propozycja dla Was :) Tropikalny ślub to marzenie nie jednej Pary Młodej. Hawaje są jednym z tych miejsc, które inspirują w tym przypadku najbardziej. Wiem, że nie każdego stać na taki luksus jak ceremonia na malowniczych wyspach, dlatego pokarzę Wam jaki egzotyczny ślub można zorganizować nie wyjeżdżając poza granice Polski. Uważam, że nasz piękny Bałtyk również jest niczego sobie :-)

Myśląc o tropikach poza cieplutkim słońcem  i piaszczystą plażą, na myśl przychodzą mi także egzotyczne zwierzęta (np. papuga, flamingi, koliber), owoce (np. kokos, ananas, papaja, banany), roślinność (np. palmy, kwiat hibiskusa),  kwiatowe girlandy oraz drinki z parasolką :-) Także bardzo soczysta i żywa paleta kolorów jest nieodłącznym elementem tego stylu, wspaniale podkreśla  radosną oprawę całej uroczystości. Takie elementy dekoracyjne znajdziecie w galerii poniżej. Lecz nie tylko na dekoracjach się dziś skupiłam. Będą również tropikalne zaproszenia, słodkości, elementy garderoby…aż mi się jakaś podróż w ciepłe kraje zamarzyła hihihi  Myślę, że spodobają Wam się takie klimaty :-) 

Agnieszka K.

 

zdjęcia:  ruffledblog.com  www.thebespokeweddingco.com  www.jetfeteblog.com  pinterest.com  www.confettidaydreams.com  www.rockmywedding.co.uk  kristaajones.com/san-diego-california-film-wedding-photographer  www.thesoutherncaliforniabride.com  www.bridesofnorthtexas.com  www.rockmywedding.co.uk  

 

  <kliknij w zdjęcie, aby powiększyć>

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram