polecani usługodawcy

Zobacz wszystkie | Strony:
  • 12208306_742764729200348_6967569061521707259_n.jpg

    CANTO i wszystko gra!

    Słowo „Canto” oznacza muzyka i to właśnie o niej będzie dzisiejszy post, a dokładnie o zespole muzycznym o tej nazwie :) Temat ten jest mi szczególnie bliski, iż to właśnie dla tych chłopaków dopasowałam datę swojego ślubu, która początkowo miała wypadać w czerwcu 2013r. Ostatecznie bez wahania, widząc jedyny wolny termin (uff na szczęście się zwolnił), zagrali dla mnie na weselu 6 lipca. I to jak!

  • ice_show (57).jpg

    Ice Show- wyjątkowe rzeźby lodowe !!!

    Mamy coś idealnego, dla tych, którzy chcieliby zabawić swoich gości weselnych czymś wyjątkowym i zarazem oryginalnym! Niesamowite i widowiskowe pokazy rzeźb lodowych. Nie są to jednak zwykłe pokazy figur wykonanych dużo wcześniej...

Zobacz wszystkie | Strony:

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram