pytania od Was...

Zobacz wszystkie | Strony:
  • alkohol na slubie.jpg

    Czy wypada zorganizować bezalkoholowe wesele?

    Nie urażając nikogo zawsze powtarzałam, że Polska to kraj ostro zakrapiany wódką :-) Wiem, że wielu potrafi się obyć bez tego specjału, ale z drugiej strony, jeszcze więcej nie wyobraża sobie jakiejkolwiek imprezy czy spotkania bez procentów. W swoim otoczeniu (bliższym i dalszym), bez trudu znajdę z dwadzieścia takich osób (jak nie więcej ;-P )...

  • mloda para.jpg

    Czy wypada prosić gości weselnych o pieniądze?

    Cieszę się, że piszecie od Nas coraz częściej, bowiem świadczy to o Waszym zaufaniu jakim Nas darzycie :-) Zgodnie z obietnicą na łamach bloga odpowiem na Wasze największe dylematy. Mam nadzieję, że wiadomości od mnie będą w jakimś stopniu pomocne przy podejmowaniu wielu ważnych decyzji dla Was. Dziś porozmawiamy o tym, czy wypada prosić gości weselnych o pieniądze. Jest to pytanie, które padło chyba najwięcej razy, więc idzie na „pierwszy ogień” :-)

Zobacz wszystkie | Strony:

O mnie

Odkąd pamiętam podejmowałam się organizacji różnych przyjęć i spotkań dla najbliższych. Planowanie przychodziło mi z wyjątkowo dużą łatwością. Zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Dzięki znajomym i rodzinie mogłam zrealizować wiele z nich. Odkryłam, że nie tylko sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i radości, ale i że jestem w tym naprawdę dobra. Z pewnością pomogła mi w tym dobra organizacja czasu jakiej nauczyłam się przy dwójce dzieci ;-D.

Fanpage

Instagram