Wesele w plenerze - Poznań

O nas » Wesele w plenerze - Poznań

Wesele w plenerze stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych przyjęć, organizowanych w wynajętych salach. Szczególnie, gdy zostanie odpowiednio zaplanowane. W tej kwestii możecie liczyć na kompleksową pomoc naszego konsultanta ślubnego. Zadba on, by Wasze wesele było oryginalne i eleganckie. Jako doświadczona firma z miasta Poznań, zajmująca się planowaniem wesel i ślubów, oferujemy Wam możliwość postawienia doskonale wyposażonego namiotu bankietowego, w którym zostaną umieszczone meble, stoły oraz krzesła. Co więcej, w namiocie znajdzie się profesjonalnie zabezpieczone oświetlenie. Nasi konsultanci ślubni zadbają także o odpowiednią dekorację sufitu i ścian. Ponieważ wesela z reguły kończą się w późnym godzinach nocnych, dopilnujemy, aby namiot został odpowiednio ogrzany. Wedding planner pomoże Wam także w organizacji oprawy muzycznej oraz zadba, by w namiocie znalazło się miejsce do tańca. Z pewnością zastanawiacie się, jak wygląda kwestia organizacji toalet podczas tego rodzaju przyjęć – tym również zajmie się nasz konsultant ślubny, zapewniając Waszym gościom pełen komfort.

Niewątpliwą zaletą wesela w plenerze jest fakt, iż może ono zostać zorganizowane niemal w każdym miejscu. Ważne jednak, by wybrana powierzchnia była urozmaicona o piękny ogród bądź zadbany teren zielony wokół namiotu. Tylko wtedy Wasze wesele będzie doskonale wyglądać na pamiątkowych fotografiach.

Organizacja wesela na świeżym powietrzu daje Wam niezwykle szerokie spektrum możliwości i rozwiązań. Stanowią również atrakcję samą w sobie – Wasz pomysł na spędzenie tego wyjątkowego dnia z pewnością zaskoczy wielu gości, przyzwyczajonych do standardowych przyjęć w wynajętych lokalach.

Organizacja wesel to dla naszej firmy z Poznania nie tylko praca, lecz także wyjątkowa pasja. Z chęcią pomożemy Ci zarówno w wyborze idealnego miejsca na przyjęcie, lecz także sprawimy, że ten dzień będzie niezapomniany, zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości.

Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z naszą starannie przygotowaną ofertą.